
Code oranje vanwege hagel en zware wind
Het KNMI heeft voor vrijdagmiddag code oranje afgekondigd in Zuid-Limburg. Het weerinstituut waarschuwt voor...
De kwaliteit van het oppervlaktewater in de glastuinbouwgebieden is de afgelopen jaren gestaag vooruit gegaan. De waterkwaliteit in de glastuinbouwgebieden is echter nog niet goed genoeg. Daarom hebben de samenwerkende partijen in het afsprakenkader Emissieloze Kas onder meer een challenge uitgeschreven voor de beste ideeën om lekkages uit de kas via de bodem naar het water tegen te gaan.
Stimuleringsbijdrage
Voor deze challenge zijn de initiatiefnemers op zoek naar innovatieve ideeën uit de glastuinbouw-, kassenbouw- en installatiesector of uit onverwachte hoek. Ideeën kunnen worden ingediend tot 31 januari 2022. Op 15 maart 2022 worden de winnaar(s) bekendgemaakt.
Er is € 45.000,- prijzengeld beschikbaar voor de challenge. Dit geld is bedoeld als stimuleringsbijdrage om het beste idee óf de beste ideeën verder te ontwikkelen en (als pilot) in de markt te introduceren. Voor de winnaar(s) is het een prachtige kans om hun product te ontwikkelen. Ga naar de Winnovatie Challenge voor meer informatie en de voorwaarden en om het idee in te dienen!
Betrokken partijen
Deze challenge wordt mogelijk gemaakt door samenwerkingsverband Emissieloze Kas. Daar zijn Glastuinbouw Nederland, Provincie Zuid-Holland, hoogheemraadschap van Delfland, hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard, gemeente Westland, gemeente Midden-Delfland, gemeente Waddinxveen, gemeente Pijnacker-Nootdorp, gemeente Zuidplas en gemeente Lansingerland onderdeel van.
Het KNMI heeft voor vrijdagmiddag code oranje afgekondigd in Zuid-Limburg. Het weerinstituut waarschuwt voor...
Het was volle bak op het eerste fysieke EnergiekEvent sinds drie jaar, waarvoor Delphy IC en Wageningen UR hun...
In een nieuwe vlog gaat voorzitter Adri Bom-Lemstra in op het rapport over huisvesting van arbeidsmigranten...
Sundaville viert 20-jarige jubileum 20-05-2022 10:24 |
'Verantwoord naar groener schema' 20-05-2022 10:12 |
Makeover voor Floribikes... 20-05-2022 10:08 |
Zomerse energie in nieuw seizoensmagazine 20-05-2022 10:07 |
AGRICO gebruikt data voor teeltmaximalisatie 20-05-2022 10:04 |
Minder uitval in gerberateelt dankzij nanobubbles 20-05-2022 10:00 |
Instagram: Welkom in Nieuwkoop 20-05-2022 09:58 |
Opnieuw meer mensen met betaald werk 20-05-2022 09:56 |
Nieuwe directeur Plant Sciences Group WUR 20-05-2022 09:46 |
Neerwaartse prijsdruk door omslag naar mild weer 20-05-2022 09:44 |
Reacties (0)
Er zijn nog geen reacties